Być może zastanawiali się Państwo, kto stoi za organizacją naszego bloga. Spieszymy do Państwa z wyczerpującą odpowiedzią.

Zespół naszej redakcji jest bardzo różnorodny, co spowodowane jest chęcią dostarczenia Państwu jak największej i precyzyjnej dawki informacji w temacie, w którym czujemy się dobrze i na który posiadamy wiedzę, nie tylko jako pasjonaci, ale także jako specjaliści i eksperci.

W poszczególnych działach znajdą Państwo porady i wskazówki naszych stylistów oraz ekspertów. Są to osoby, które profesjonalnie podchodzą do tematu kosmetyków i pozwolą Państwu uzyskać specjalistyczną wiedzę w tym temacie – zarówno do wykorzystania w warunkach domowych i indywidualnych, ale także jako forma materiałów szkoleniowych.

Nie opieramy jednak swoich artykułów jedynie na wiedzy teoretycznej. Najlepsza opinia pochodzi zawsze od konsumenta, wykorzystującego dany produkt i testującego go na własnej skórze. Można pisać wiele różnorakich opinii, jednak ta, która ma swoje pokrycie w praktyce, będzie na bardziej rzetelna.

Produkty przetestowane i sprawdzone można z czystym sumieniem polecać innym. Tym również zajmuje się nasza redakcja, dzięki czemu mają Państwo pewność przyjęcia prawdziwej opinii bez nacisku sponsorów.

Liczymy, że wspólna praca naszej redakcji przyniesie spodziewane efekty w postaci Państwa zadowolenia z prawdziwych opinii.

Follow @ Instagram