Wg definicji kosmetykiem jest każda substancja przeznaczona do zewnętrznego kontaktu z ciałem człowieka: skórą, włosami, wargami, paznokciami, zewnętrznymi narządami płciowymi, zębami i błonami śluzowymi jamy ustnej, którego wyłącznym lub głównym celem jest utrzymywanie ich w czystości, pielęgnowanie, ochrona, perfumowanie lub upiększanie. I niby sprawa jest prosta a jednak nie, ponieważ gdy zajdziemy do drogerii to jesteśmy zalewane ogromną ilością kosmetyków różnych marek i  w różnych cenach. Pytanie brzmi co wybrać?

Na tym blogu opowiemy Wam o tych wszystkich kosmetykach, które są  tanie ale i dobre, ponieważ uważamy, że nie trzeba wydawać miliona monet by być pięknym.  Razem z Wami będziemy jest testować i opisywać wyniki. Porównamy skuteczność drogich i szeroko reklamowanych produktów z mało rozpoznawalnymi markami. Podzielimy się z Wami swoją wiedzą na temat kosmetyków. Jak ich używać być dobrze nam dobrze  służyły a już na pewno nie szkodziły. Będziemy informować o aktualnych promocjach w drogeriach internetowych ale też i w sklepach stacjonarnych

Mamy nadzieję, że nasz blog przypadnie Wam do gustu i będziecie często tu zaglądać. Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Pozdrawiamy serdecznie. Autorki.

Follow @ Instagram